Автор: Тетяна Боярчук, Авторка новин
Категорії: Суспільство, Війна, 26 червня 2026

Упродовж минулої доби під ворожим вогнем перебували 17 громад Сумської області. Окупанти били по області керованими авіабомбами, ударними БпЛА, FPV-дронами, артилерією та мінометами. Постраждали семеро людей.
Про це повідомили у обласній поліції.
У Сумській громаді внаслідок атак ворожих БпЛА постраждали п’ятеро людей: травмовані чоловіки віком 66 та 37 років, 21-річна жінка, постраждали 62-річна жінка та 64-річний чоловік. Пошкоджено багатоквартирні та приватний будинки, автомобілі, автозаправні станції, складські, адміністративні й виробничі приміщення та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
Фото: НацполіціяНаслідки російського обстрілу на Сумщині
У Кролевецькій громаді внаслідок влучання ворожого БпЛА травмована 45-річна жінка. Пошкоджено автозаправну станцію та три приватні будинки.
У Новослобідській громаді внаслідок влучання БпЛА в будинок травмована 32-річна жінка. Пошкоджено приватний житловий будинок, літню кухню та господарську споруду.
У Глухівській, Тростянецькій, Степанівській, Бездрицькій, Білопільській, Ворожбянській, Великописарівській, Миколаївській та інших громадах пошкоджено житлові будинки, господарські споруди, автомобілі, складські приміщення та інші об’єкти цивільної інфраструктури.
На місцях подій працювали слідчо-оперативні групи поліції та вибухотехніки. Правоохоронці задокументували наслідки атак, зафіксували руйнування та зібрали докази воєнних злочинів Росії.
